Кандидатам і здобувачам освіти

Академія патрульної поліції — це сталева дисципліна і наполеглива робота. Щодня, щогодини ми втілюємо три принципи: Чесність, Професіоналізм, Самовідданість.

Гідні довіри!

За підтримки канадських і американських партнерів

Програма первинної професійної підготовки в Академії патрульної поліції являє собою:

  • 1

    Цикл професійно-теоретичної підготовки

    Цикл забезпечує організацію освітнього процесу з навчальних предметів, що мають на меті забезпечити засвоєння здобувачами освіти окремих норм і вимог законодавства у сфері надання поліцейських послуг та формування відповідних професійних компетентностей.

    Головним завданням циклу є організація і забезпечення освітнього процесу з навчальних предметів професійно-теоретичної підготовки, що закріплені за циклом, з метою забезпечення потреби Національної поліції України в підготовці поліцейських, спроможних на високому професійному рівні реалізовувати завдання з протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини, а також інтересів суспільства і держави за ліцензованими професіями; методичної, виховної та організаційної діяльності.

  • 2

    Цикл вогневої підготовки

    Цикл забезпечує організацію освітнього процесу з навчального предмету «Вогнева підготовка», що має на меті формування у здобувачів освіти професійних компетентностей з оволодіння уміннями і навичками поводження з вогнепальною зброєю.

    Головним завданням циклу є організація і забезпечення: освітнього процесу з вогневої підготовки, з метою забезпечення потреби Національної поліції України в підготовці поліцейських, спроможних на високому професійному рівні реалізовувати завдання з протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини, а також інтересів суспільства і держави за ліцензованими професіями; методичної, виховної та організаційної діяльності.

  • 3

    Цикл загальнопрофесійної підготовки

    Цикл забезпечує організацію освітнього процесу з навчальних предметів, що забезпечують оволодіння здобувачами освіти загальнопрофесійними та ключовими компетентностями.

    Головним завданням циклу є організація і забезпечення: освітнього процесу з навчальних предметів загальнопрофесійної підготовки, що закріплені за циклом, з метою забезпечення потреби Національної поліції України в підготовці поліцейських, спроможних на високому професійному рівні реалізовувати завдання з протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини, а також інтересів суспільства і держави за ліцензованими професіями; методичної, виховної та організаційної діяльності.

  • 4

    Цикл тактико-фізичної підготовки

    Цикл забезпечує організацію освітнього процесу з навчальних предметів, що забезпечують оволодіння здобувачами освіти необхідними професійними компетентностями для здійснення поліцейських повноважень.

    Головним завданням циклу є організація і забезпечення освітнього процесу з навчальних предметів, що закріплені за циклом, з метою забезпечення потреби Національної поліції України в підготовці поліцейських, спроможних на високому професійному рівні реалізовувати завдання з протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини, а також інтересів суспільства і держави за ліцензованими професіями; методичної, виховної та організаційної діяльності.

  • 5

    Цикл професійно-практичної підготовки

    Цикл забезпечує організацію освітнього процесу з навчальних предметів, що забезпечують оволодіння здобувачами освіти необхідними професійними компетентностями для здійснення поліцейських повноважень.

    Головним завданням циклу є організація і забезпечення освітнього процесу з навчальних предметів професійно-практичної підготовки, що закріплені за циклом, з метою забезпечення потреби Національної поліції України в підготовці поліцейських, спроможних на високому професійному рівні реалізовувати завдання з протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини, а також інтересів суспільства і держави за ліцензованими професіями; методичної, виховної та організаційної діяльності.

Що на вас чекає після успішного проходження відбору

Після успішного проходження відбору, майбутні патрульні проходять навчальний курс, який триває 6 місяців і включає в себе:

Умови для навчання

Для здобувачів освіти Академії створено максимально комфортний та сучасний освітній простір: навчальні приміщення обладнані мультимедійним, цифровим обладнанням та підключенням до мережі Інтернет. Процес підготовки відбувається у навчальних аудиторіях, комп’ютерних класах, інтерактивних кімнатах, вогневому і мультимедійному тирі, спортивних залах, автодромі тощо.

Забезпечення здобувачів освіти одностроєм, макетами спецзасобів і зброї здійснюється у повному обсязі і безкоштовно.

Навчальним приладдям (зошити, ручки, олівці, лінійки тощо), спортивним одягом і взуттям Академія не забезпечує.

Академія має бібліотеку з фондом наукової, художньої, фахової літератури, підручників та періодичних видань. Бібліотека закладу має підключення до мережі Інтернет, а відповідно, доступ до будь-якої інформації. Користування бібліотечними фондами є безкоштовним.

Всі здобувачі освіти після зарахування отримують навчальні матеріали у повному обсязі і безкоштовно.

Також до послуг здобувачів освіти спортивна й актова зала, послуги психолога.

День здобувача освіти

Розпочинається о 06:20 з фізичної зарядки. Далі душ, сніданок, ранкове шикування та початок занять, що триває до обіду. Після обідньої перерви — другий блок навчальних предметів. По завершенню — спортивні змагання, патріотичні та виховні зустрічі, консультації викладачів.

Завершується день здобувача освіти вечірнім шикуванням та вечерею о 18:30, після чого здобувачі мають вільний час для відпочинку та самопідготовки.

Проживання і харчування

Проживання

Здобувачі освіти за власним бажанням забезпечуються ліжко-місцем у гуртожитку Національної академії внутрішніх справ, що розташований на території.

Проживання по шість осіб у кімнаті. Санітарний вузол (туалет, рукомийник) знаходяться на поверсі. Душові кімнати знаходяться на цокольному поверсі, відвідування душу відбувається за встановленим графіком
(години роботи душу: 06:30 – 07:45 та 18:00 – 21:00).

У кімнаті розташовані двоярусні ліжка, тумби, шафи для одягу, стіл, стільці.

На поверсі проживання є кімната для побуту, встановлено праски, пральні машини, холодильники, мікрохвильові пічки. Приміщень для самостійного приготування їжі слухачами не передбачено.

Вартість проживання за місяць становить близько тисячі гривень. (Оплачується слухачем відповідно до договору з гуртожитком.

У вартість проживання входить покриття комунальних послуг, користування побутовими послугами тощо. Всі слухачі при поселенні у гуртожиток забезпечуються постільною білизною.

Здобувачі освіти зобов’язані виконувати вимоги Правил проживання у гуртожитку. У разі порушення зазначених Правил, керівництво гуртожитку приймає рішення щодо розірвання договору про проживання.

Навчальний матеріал академії патрульної поліції

Здобувачі освіти навчаються за матеріалами, підготовленими викладачами Академії. Також до послуг наших здобувачів освіти Правила дорожнього руху, різноманітні коментарі до законодавства, довідники.

Навчальні матеріали містять теоретичну та практичну складову, аудіовізуальний контент.

Традиції

Ми вже започаткували ряд традицій, що у незмінному вигляді передаватимуться від одних курсів здобувачів освіти до інших. Наприклад: упродовж першого тижня підготовки кожна група обирає командира групи, заступника командира, «голос» групи та обирає девіз групи.

Також в Академії є: відзнаки для відмінників навчання; щоденний ранковий огляд та виконання Державного Гімну України особовим складом Академії; запроваджена традиція іспиту для отримання нарукавного знаку Академії патрульної поліції.

Що потрібно мати при собі під час прибуття до Академії?

Під час прибуття до Академії, здобувач освіти
повинен при собі мати:

1. Направлення на первинну професійну підготовку;

2. Службове посвідчення;

3. Однострій у повному комплекті за сезоном та поясне спорядження (забезпечується УПП);

4. Паспорт;

5. Предмети особистої гігієни;

6. Комплект натільної білизни та комплект повсякденного одягу темних кольорів, сезонне взуття, взуття для душу;

7. Спортивний одяг та взуття за сезоном;

8. Особисті ліки (окрім ліків на спиртовій основі);

9. Кошти для оплати проживання;

10. Зошити та письмове приладдя;

11. Довідку про щеплення (оригінал чи завірену копію) для поселення у гуртожиток.

Завжди на захисті громадян України

Готовий поповнити лави справжніх поліцейських і захищати права кожного громадянина своєї країни?