Кандидатам і слухачам

Академія патрульної поліції — це сталева дисципліна і наполеглива робота. Щодня, щогодини ми втілюємо три принципи: Чесність, Професіоналізм, Самовідданість.

Гідні довіри!

За підтримки канадських і американських партнерів

Програма первинної професійної підготовки в Академії патрульної поліції являє собою:

 • 1

  - Цикл загальноправових дисциплін: Основи конституційного права, забезпечення прав і свобод людини, Антикорупційне законодавство, Основні положення Правил дорожнього руху, Основи адміністративно-юрисдикційної діяльності, Основи кримінального права, Основи криміналістики, Службова документація та особливості оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення у роботі патрульного поліцейського, та багато іншого, що потрібно в роботі поліцейського.

 • 2

  - Цикл вогневої підготовки: здійснення затримання злочинців, проведення їх обшуку, обмеження в діях шляхом зв’язування; обеззброєння, володіння прийомами рукопашного бою зі зброєю та спеціальними засобами; визволення від захватів та захисту від нападу; застосування заходів безпеки при поводженні зі зброєю, дотримання прийомів і правил стрільби із стрілецької зброї; використання знань про призначення, бойові властивості, тактико-технічні характеристики і будову вогнепальної зброї;

 • 3

  Цикл професійної підготовки: Професійна етика, Толерантність та недискримінація у роботі поліцейських, Стресостійкість, Запобігання та протидія домашньому насильству, Документоведення у службовій діяльності, Організаційно-правові основи діяльності Національної поліції, Превентивна (профілактична) поліцейська діяльність, Інформаційні технології у поліцейській діяльності, Дії поліцейського на місці події, Наркотичні засоби, психотропні речовини та їх аналоги, Стройовий вишкіл та службова дисципліна.

 • 4

  - Цикл тактичної та фізичної підготовки: Фізична підготовка, Тактична підготовка, Алгоритм дій поліцейських у різних ситуаціях службової діяльності. Загартування слухаіч, стимулювання їхнього фізичного розвитку для виконання ними службових обов’язків; виховання у них бажання постійно вдосконалювати свій спортивний рівень, вести здоровий спосіб життя; виховання у слухаічів психологічної стійкості під час виконання ними службових обов’язків із застосуванням вогнепальної зброї та заходів впливу і примусу;

 • 5

  - Цикл спеціальних дисциплін: Охорона праці, Домедична підготовка, Удосконалення навичок керування автомобілем у супроводі найдосвідченіших інструкторів.

Що на вас чекає після успішного проходження відбору

Після успішного проходження відбору, майбутні патрульні проходять навчальний курс, який триває 6 місяців і включає в себе:

Умови для навчання

Для слухачів Академії створено максимально комфортний та сучасний освітній простір: навчальні приміщення обладнані мультимедійним, цифровим обладнанням та підключенням до мережі Інтернет. Процес підготовки відбувається у навчальних аудиторіях, комп’ютерних класах, інтерактивних кімнатах, вогневому і мультимедійному тирі, спортивних залах, автодромі тощо.

Забезпечення слухачів одностроєм, макетами спецзасобів і зброї здійснюється у повному обсязі і безкоштовно.

Навчальним приладдям (зошити, ручки, олівці, лінійки тощо), спортивним одягом і взуттям Академія не забезпечує.

Академія має бібліотеку з фондом наукової, художньої, фахової літератури, підручників та періодичних видань. Бібліотека закладу має підключення до мережі Інтернет, а відповідно, доступ до будь-якої інформації. Користування бібліотечними фондами є безкоштовним.

Всі слухачі після зарахування отримують навчальні матеріали у повному обсязі і безкоштовно.

Також до послуг слухачів спортивна й актова зала, послуги психолога.

День слухача

Розпочинається о 06:20 з фізичної зарядки. Далі душ, сніданок, ранкове шикування та початок занять, що триває до обіду. Після обідньої перерви — другий блок навчальних предметів. По завершенню — спортивні змагання, патріотичні та виховні зустрічі, консультації викладачів.

Завершується день слухача вечірнім шикуванням та вечерею о 18:30, після чого слухачі мають вільний час для відпочинку та самопідготовки.

Проживання і харчування

Проживання

Слухачі за власним бажанням забезпечуються ліжко-місцем у гуртожитку Національної академії внутрішніх справ, що розташований на території.

Проживання по шість осіб у кімнаті. Санітарний вузол (туалет, рукомийник) знаходяться на поверсі. Душові кімнати знаходяться на цокольному поверсі, відвідування душу відбувається за встановленим графіком
(години роботи душу: 06:30 – 07:45 та 18:00 – 21:00).

У кімнаті розташовані двоярусні ліжка, тумби, шафи для одягу, стіл, стільці.

На поверсі проживання є кімната для побуту, встановлено праски, пральні машини, холодильники, мікрохвильові пічки. Приміщень для самостійного приготування їжі слухачами не передбачено.

Вартість проживання за місяць становить 998 грн. 00 коп. (Оплачується слухачем відповідно до договору з гуртожитком.

У вартість проживання входить покриття комунальних послуг, користування побутовими послугами тощо. Всі слухачі при поселенні у гуртожиток забезпечуються постільною білизною.

Слухачі зобов’язані виконувати вимоги Правил проживання у гуртожитку. У разі порушення зазначених Правил, керівництво гуртожитку приймає рішення щодо розірвання договору про проживання.

Харчування

Харчування слухачів здійснюється у їдальні Національної академії внутрішніх справ, що розташована на території.

Вартість триразового харчування складає близько 100 грн. 00 коп. на добу (Оплачується слухачем).

Навчальний матеріал академії патрульної поліції

Слухачі навчаються за матеріалами, підготовленими викладачами Академії. Також до послуг наших слухачів Правила дорожнього руху, різноманітні коментарі до законодавства, довідники.

Навчальні матеріали містять теоретичну та практичну складову, аудіовізуальний контент.

Традиції

Ми вже започаткували ряд традицій, що у незмінному вигляді передаватимуться від одних курсів слухачів до інших. Наприклад: упродовж першого тижня підготовки кожна група обирає командира групи, заступника командира, «голос» групи та обирає девіз групи.

Також в Академії є: відзнаки для відмінників навчання; щоденний ранковий огляд та виконання Державного Гімну України особовим складом Академії; запроваджена традиція іспиту для отримання нарукавного знаку Академії патрульної поліції.

Що потрібно мати при собі під час прибуття до Академії?

Під час прибуття до Академії, слухач
повинен при собі мати:

1. Направлення на первинну професійну підготовку;

2. Службове посвідчення;

3. Однострій у повному комплекті за сезоном та поясне спорядження (забеспечуеться УПП);

4. Паспорт;

5. Предмети особистої гігієни;

6. Комплект натільної білизни та комплект повсякденного одягу темних кольорів, сезонне взуття, взуття для душу;

7. Спортивний одяг та взуття за сезоном;

8. Особисті ліки (окрім ліків на спиртовій основі);

9. Кошти для оплати проживання і харчування;

10. Зошити та письмове приладдя;

11. Довідку про щеплення (оригінал чи завірену копію) для поселення у гуртожиток.

Завжди на захисті громадян України

Готовий поповнити лави справжніх поліцейських і захищати права кожного громадянина своєї країни?