
«Ефективний менеджмент антикорупційного уповноваженого». Цей проєкт реалізується у партнерстві з НАЗК за сприяння Програми НАТО Building Integrity в межах Комплексного пакету допомоги Україні. Загалом такого роду тренінг, що відбувся у Львові, це перший подібний захід для Департаменту запобігання корупції Національної поліції. Ця ініціатива дозволяє, зокрема, виявляти ризики у деклараціях і підтримувати обґрунтовані кадрові рішення.
Протягом двох днів представники команди з розбудови доброчесності, до якої увійшов представник нашого закладу освіти – Володимир Бруснік, разом із залученими профільними експертами розглянули питання таких спрямованостей:
- корупційні ризики та компетентні інструменти для їхнього подолання;
- роль лідерів доброчесності та їхній вплив на репутацію інституції та довіру громадськості;
- важливість наявності дієвого механізму перевірки доброчесності і, відповідно, запобігання конфлікту інтересів;
- базові стандарти розбудови доброчесності та важливість наявності ефективних, прозорих та підзвітних інституцій сектору безпеки і оборони.
У рамках проєкту впроваджено чек-листи доброчесності для кандидатів на посади та IT-рішення для оптимізації звітності та моніторингу виконання антикорупційної роботи.
В межах цього заходу Національна поліція України представила такі інструменти: чек-лист доброчесності для кандидатів на посади в НПУ; ІТ-рішення, що оптимізують звітність та моніторинг виконання антикорупційної роботи.