Повернутися до новин
ДВА «ЗОЛОТА» І «СРІБЛО»: ВИКЛАДАЧІ АКАДЕМІЇ ЦИКЛУ ТАКТИКО-ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ВИБОРОЛИ ПЕРШІ МІСЦЯ У ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАННЯХ З БРАЗИЛЬСЬКОГО ДЖИУ-ДЖИТСУ

Ukraine National Challenge KYIV 2024 GI & NO-GI – це назва Всеукраїнського турніру із бразильського джиу-джитсу, що днями стартував у столиці. Перший етап нового сезону UNC 2024 пройшов на базі Національного університету фізичного виховання та спорту. На змагання, аби продемонструвати усю свою міць хватки на паркеті, з’їхалися джитсери чи не з усіх куточків України. Всього 564 учасники різної статі та вікової категорії. Звісно, не могли оминути масштабну спортивну подію у світі бойових мистецтв і представники нашої Академії.

Зокрема, наші виступали у складі команди Patrol Police Jitsu Association, до складу якої входять кращі грепплери з числа патрульних поліцейських Києва та працівників Академії патрульної поліції.

Тож, нашому колективу є чим пишатися!

Адже:

- Начальник циклу тактико-фізичної підготовки Горошочек Олег виборов І місце в категорії MEN'S GI/BLUE /MASTER 3/85;

- Старший викладач циклу тактико-фізичної підготовки Беденко Дмитро завоював «золото» в категорії MEN'S GI/PURPLE/MASTER 2/77;

- Викладач циклу тактико - фізичної підготовки Коваль Володимир зійшов на другу сходинку п’єдесталу пошани у категорії MEN'S GI/BLUE/AMATEUR/85.

Так тримати, колеги! Нових досягнень і перемог!

#unc #ukrainenationalchallenge #ufbjj #bjj #jiujitsu #Ukraine #jiu #джиуджитсу #бжж #спорт #kyiv #oss #bluebelt #brownbelt #purplebelt #blackbelt #jiujitsulifestyle #bjjlifestyle