Читаємо і перемагаємо! Навіть у найважчі часи українці завжди знаходять натхнення і підтримку у кращій літературі країни і світу. Де шукати її у зручному форматі – підкаже команда бібліотеки Академії патрульної поліції.
До всесвітнього дня бібліотек вони зробили підбірку корисних цифрових ресурсів, де кожний віднайде книжку до смаку.
Світова цифрова бібліотека https://www.wdl.org/
Міжнародна цифрова бібліотека, яка створена за підтримки ЮНЕСКО та Бібліотеки Конгресу США. Надає доступ до найкращих зразків культурної спадщини різних країн світу.
Libraria https://libraria.ua/
Електронний архів української періодики містить великий масив історичної преси, а також наукових і літературно-художніх серійних видань.
Відкрита книга https://sites.google.com/site/openbookclassic/
Безкоштовна онлайн-бібліотека класичної української літератури. Портал розміщує лише ті літературні твори, які перейшли у суспільне надбання.
Національна бібліотека України для дітей http://www.chl.kiev.ua/
Головна книгозбірня України для дітей. Проєкти «Електронна бібліотека» та «Почитайко» надають доступ до відсканованих видань та аудіокниг.
Internet Archive https://openlibrary.org/
Це некомерційна бібліотека мільйонів безкоштовних книг, фільмів, програмного забезпечення, музики, веб-сайтів, тощо. Інтернет-архів доступний безкоштовно. З 2007 р. входить до складу Американської Асоціації Бібліотек і офіційно визнається штатом Каліфорнія як бібліотека.
Електронна бібліотека «Культура України https://elib.nlu.org.ua/
Онлайн-бібліотека, що започаткована та підтримується Національною парламентською бібліотекою України. На сайт додаються ресурси, які фізично зберігаються у фондах бібліотек, музеїв та інших закладів культури України та ті, що надані авторами за договором на право використання об'єкта авторських прав.
Бібліотека української літератури https://www.ukrlib.com.ua/
Літературно-освітній продукт, що допомагає школярам та студентам у вивченні української та світової літератури.
Електронний архів Українського визвольного руху https://avr.org.ua/
Електронний архів, що забезпечує відкритий доступ до електронних копій документів з історії українського визвольного руху у XX ст.